Pobede Zvezdinih rivala iz Lige šampiona: Bosanac raspucan, PSV seje strah u Holandiji (Foto)
Vladan Milojević, trener Crvene zvezde, Foto: Starsport

NEĆE BITI LAKO!

Crveno-beli su imali šta da vide

Crvena zvezda će u Ligi šampiona dočekati Benfiku, PSV, Štutgart i Barselonu, a gostovaće Interu, Monaku, Jang bojsu i Milanu.

"Švabe" su u trećem kolu Bundeslige pobedili Borusiju Menhengladbah 3:1 posle preokreta na gostovanju.

Denis Undav je doveo rivala crveno-belih u vođstvo u 21. minutu, a šest minuta kasnije izjednačio je Alesane Plea.

Štutgart je do trijumfa došao na krilima Ermedina Demirovića pošto je Bosanac matirao Jonasa Omlina dva puta za četiri minuta - 57. i 61. minutu.

Drugi protivnik Beograđana koji je ostvario slavlje je PSV i to sa 2:0 protiv NEC-a na svom terenu.

Strelci su bili kapiten Luk de Jong u 11. minutu iz penala i Gus Til u 16. Branilac titule ima maksimalnih 15 bodova, 20 datih i tri primljena gola.